The Dark Pact
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Dark Pact

Dobro dosli !!!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Tenis!!!......

Ići dole 
+2
dimebag
Zh@b!tz@
6 posters
AutorPoruka
Zh@b!tz@
Novajlija
Novajlija
Zh@b!tz@


Broj poruka : 78
Godina : 30
Lokacija : ...zalijepljena za monitor***
Datum upisa : 09.02.2008

Tenis!!!...... Empty
PočaljiNaslov: Tenis!!!......   Tenis!!!...... Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 6:04 pm

Shta mislite o tzv. 'bijelom sportu'??Djokovic razbija!!trenutno je na 3. mjestu svjetske liste, al' mislim da ce do kraja godine doci i na 2. mjesto! afro
Nazad na vrh Ići dole
dimebag
Expert
Expert
dimebag


Broj poruka : 384
Godina : 30
Lokacija : Ispred monitora
Datum upisa : 10.02.2008

Tenis!!!...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tenis!!!......   Tenis!!!...... Icon_minitimePon Feb 11, 2008 1:00 am

Ma Nole je KRALJ.
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
Domaćin
Domaćin
Vuk


Broj poruka : 678
Godina : 33
Lokacija : Grmec
Datum upisa : 09.02.2008

Tenis!!!...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tenis!!!......   Tenis!!!...... Icon_minitimePon Feb 11, 2008 5:50 pm

ee ne moze to tako...ANA JE NAJJACAaAa.. bounce
ANA NAVIJAM ZA TEBE Wink
ni ostali nisu losi Laughing
Nazad na vrh Ići dole
nightmare
Domaćin
Domaćin
nightmare


Broj poruka : 422
Godina : 31
Lokacija : Tamo daleko,daleko od mora...
Datum upisa : 11.02.2008

Tenis!!!...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tenis!!!......   Tenis!!!...... Icon_minitimeUto Feb 12, 2008 12:48 am

Ma kad Nole pobjedi ja skacem po kuci ko blesava,zajedno s tatom i bratom,a mama samo hoda po kuci i govori da ce poluditi... Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Fallen Angel
Domaćin
Domaćin
Fallen Angel


Broj poruka : 511
Godina : 31
Lokacija : K. Dubica
Datum upisa : 11.02.2008

Tenis!!!...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tenis!!!......   Tenis!!!...... Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 2:57 am

Obožavam Noleta I Anu... Jankovićevu ne podnosim!!!
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
Domaćin
Domaćin
Vuk


Broj poruka : 678
Godina : 33
Lokacija : Grmec
Datum upisa : 09.02.2008

Tenis!!!...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tenis!!!......   Tenis!!!...... Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 9:15 pm

Pratite li turnir u Indian Wells-u....

Inace, Srbi razbijaju...poslije srpskog polufinala Ivanovic - Jankovic, Ana je u finalu sa ruskinjom Kuznetsovom....ANA NAVIJAMO ZA TEBEEEEEEEEE!!!!!!!!!Talas

I jos jedan Srbin u finalu, naravno rijec je o Novaku Djokovicu koji je do finala stigao pobjedom nad njegovim vjecitim rivalom Nadalom, koji je jedno mjesto ispred njega na ATP listi... Pobjedio ga je 2:0, po setovima 6:2, 6:3.
U finalu ce se sastati sa Fish-om koji je finale izborio pobjedom nad Federerom.
Ovo finale se igra veceras u 22:00, to mora da se gleda...i naravno, DA SE NAVIJAAAAAA ZA NOVAAAKAAAAAAAAA!!!!! Talas
Nazad na vrh Ići dole
Janci
Baš Član
Baš Član
Janci


Broj poruka : 265
Godina : 30
Lokacija : Pred monitorom
Datum upisa : 12.02.2008

Tenis!!!...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tenis!!!......   Tenis!!!...... Icon_minitimeNed Mar 23, 2008 11:46 pm

Laughing
Federer je tako lose odigrao onaj mec sa Fish-om... Mislim, ja onako stala i gledam i mislim se wtf??? Kako god, za Novaka se navija!!!!!!!!!! Talas
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
Domaćin
Domaćin
Vuk


Broj poruka : 678
Godina : 33
Lokacija : Grmec
Datum upisa : 09.02.2008

Tenis!!!...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tenis!!!......   Tenis!!!...... Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:00 am

Djokovic jos igra........

A Ana uzela!
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
Domaćin
Domaćin
Vuk


Broj poruka : 678
Godina : 33
Lokacija : Grmec
Datum upisa : 09.02.2008

Tenis!!!...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tenis!!!......   Tenis!!!...... Icon_minitimePon Mar 24, 2008 2:17 am

DAAAAAAAAAAA

DJOKOVIC POBIJEDIO 6:2, 5:7, 6:3!!!!!!!!!!!!!!!!111
Nazad na vrh Ići dole
Janci
Baš Član
Baš Član
Janci


Broj poruka : 265
Godina : 30
Lokacija : Pred monitorom
Datum upisa : 12.02.2008

Tenis!!!...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tenis!!!......   Tenis!!!...... Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 11:11 pm

Talas Plesač Tenis!!!...... 131217
Nazad na vrh Ići dole
nightmare
Domaćin
Domaćin
nightmare


Broj poruka : 422
Godina : 31
Lokacija : Tamo daleko,daleko od mora...
Datum upisa : 11.02.2008

Tenis!!!...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tenis!!!......   Tenis!!!...... Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 11:42 pm

Ma nema sta....Na vrhu smo.......Nadal i Federer padaju....Federera ne volim,nije mi zao njega....Ali mi je nekako zao Nadala.......Ali ima da Nole bude prvi....Neka svi idu u ......................
Nazad na vrh Ići dole
Janci
Baš Član
Baš Član
Janci


Broj poruka : 265
Godina : 30
Lokacija : Pred monitorom
Datum upisa : 12.02.2008

Tenis!!!...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tenis!!!......   Tenis!!!...... Icon_minitimeUto Mar 25, 2008 11:59 pm

nightmare ::
Ma nema sta....Na vrhu smo.......Nadal i Federer padaju....Federera ne volim,nije mi zao njega....Ali mi je nekako zao Nadala.......Ali ima da Nole bude prvi....Neka svi idu u ......................
Haha, moja drugarica iz razreda obozava Federreda, kad je vidjela da ce ga Nole presisati poludila je... A ja ne mogu izdrzati pa je pocnem podjebavati na to sve... Rolling Eyes Ma go Nole, go Nole!!!!! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tenis!!!...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Tenis!!!......   Tenis!!!...... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tenis!!!......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Dark Pact :: Sport :: Ostali sportovi-
Skoči na: