The Dark Pact
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Dark Pact

Dobro dosli !!!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ...razgovaraju dva emacha...

Ići dole 
+3
soadrock
Vuk
mBw
7 posters
AutorPoruka
mBw
Novajlija
Novajlija
mBw


Broj poruka : 26
Godina : 31
Lokacija : Ja fina pa sam iz Finske x)....uredu je!!!
Datum upisa : 09.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimePet Feb 22, 2008 12:13 am

Evo jednog teksta “razgovaraju dva “emča”...Joj kako je smijesno....hahahahhahaha.....nebulozno....samo procitajte:

-bulimicBula says: opet me niko ne razumije ...brat mi je kreten...otac jos veci...svezala sam danas maramu oko glave....pain...i lupala glavom od zid...mega pain...sad placem krvavim suzama...
*cuttin_cutie_BosBoy says: ocam’ znam kako ti je...  uzeo sam žilet i osunetio sam se...iako nisam musliman...pain....sada pišam krvavu mokraću...joj joj pain
-bulimicBula says: prejako
*cuttin_cutie_BosBoy says: ne...ti si prejaka...ja sam...preslab...
-bulimicBula says: jesi preslab...ocam’
*cuttin_cutie_BosBoy says:ti imaš oca...ja nemam 
-bulimicBula says: pain...


Hahahahahah kako je samo ovo smijesno....najjace mi je ono kad kaže “pain”,”mega pain”,”joj,joj pain”
I “ocam’” (hahahahhahahah)....


buhahahahhahahaha


[b] Razz Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Laughing Laughing Laughing Wink Wink Wink afro afro afro afro afro
Nazad na vrh Ići dole
http://makic.blogger.ba/
Vuk
Domaćin
Domaćin
Vuk


Broj poruka : 678
Godina : 33
Lokacija : Grmec
Datum upisa : 09.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimePet Feb 22, 2008 12:19 am

Na cemu si...meni se ovo cini kao simptomi gudre?!?! Wink
Nazad na vrh Ići dole
mBw
Novajlija
Novajlija
mBw


Broj poruka : 26
Godina : 31
Lokacija : Ja fina pa sam iz Finske x)....uredu je!!!
Datum upisa : 09.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimePet Feb 22, 2008 12:22 am

ja nisam na nicemu...a ti?????
Nazad na vrh Ići dole
http://makic.blogger.ba/
Vuk
Domaćin
Domaćin
Vuk


Broj poruka : 678
Godina : 33
Lokacija : Grmec
Datum upisa : 09.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimePet Feb 22, 2008 12:29 am

mBw ::
ja nisam na nicemu...a ti?????
Sto, jel ti se cini da sam ja na necemu???
Nazad na vrh Ići dole
soadrock
Expert
Expert
soadrock


Broj poruka : 327
Godina : 33
Lokacija : ....hmmm....na glogovoj grani.....
Datum upisa : 09.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimeSub Feb 23, 2008 1:52 pm

О Боже, па шта је ту смијешно? Чиста спрдња са ЕМО културом!
Nazad na vrh Ići dole
overpowered
Član
Član
overpowered


Broj poruka : 128
Godina : 31
Lokacija : zaljepljena za monitor....:)
Datum upisa : 09.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 1:01 pm

OMFG !!!! Glupost Glupost Glupost Glupost
Nazad na vrh Ići dole
nightmare
Domaćin
Domaćin
nightmare


Broj poruka : 422
Godina : 31
Lokacija : Tamo daleko,daleko od mora...
Datum upisa : 11.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimePon Feb 25, 2008 12:28 am

To je sve samo ne smijesno.....
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
Domaćin
Domaćin
Vuk


Broj poruka : 678
Godina : 33
Lokacija : Grmec
Datum upisa : 09.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimePon Feb 25, 2008 12:43 am

E mBw ima jedna pricica, i kad procitas tu pricicu i odgovoris na jedno pitanje onda neke cike ti kazu da li si psihopata.....ne bi bilo lose da ti to procitas!
Nazad na vrh Ići dole
MoonDust
Član
Član
MoonDust


Broj poruka : 175
Godina : 32
Lokacija : izgubljen...
Datum upisa : 09.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimePon Feb 25, 2008 1:38 pm

ovo je clanak iz jednih novina, govore o tome kako je Emo pokret kriv za suicidnost medju teenagerima, poslao sam im email ali nikad nisu objavili jer znaju da sam upravu, ako neko sebi nanosi fizicku bol on ima psihickih problema a ne zato sto slusa emocore ili sto oblaci uvjek tamne stvari... te novine(ne znam vise koje) su,mislim, izmislile ovaj razgovor... nema te budale ko ce sebe osunetiti zato sto je depresivan i sto je emo...jbg sad...obicna subkultura
Nazad na vrh Ići dole
mBw
Novajlija
Novajlija
mBw


Broj poruka : 26
Godina : 31
Lokacija : Ja fina pa sam iz Finske x)....uredu je!!!
Datum upisa : 09.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimeUto Feb 26, 2008 7:36 pm

Vuk ::
E mBw ima jedna pricica, i kad procitas tu pricicu i odgovoris na jedno pitanje onda neke cike ti kazu da li si psihopata.....ne bi bilo lose da ti to procitas!

Sta me ba napadate,Ja sam samo prepisala clanak iz novina.I meni je smiješan...Jest da je više žalosno no smiješno...al...pogrešno ste me shvatili...
A Vuk ti si procitao tu pričicu i odgovorio na to pitanje i tebi su neke " čike" rekle da si psihopata...omg.
Nazad na vrh Ići dole
http://makic.blogger.ba/
Vuk
Domaćin
Domaćin
Vuk


Broj poruka : 678
Godina : 33
Lokacija : Grmec
Datum upisa : 09.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 12:35 am

mBw ::
Vuk ::
E mBw ima jedna pricica, i kad procitas tu pricicu i odgovoris na jedno pitanje onda neke cike ti kazu da li si psihopata.....ne bi bilo lose da ti to procitas!

Sta me ba napadate,Ja sam samo prepisala clanak iz novina.I meni je smiješan...Jest da je više žalosno no smiješno...al...pogrešno ste me shvatili...
A Vuk ti si procitao tu pričicu i odgovorio na to pitanje i tebi su neke " čike" rekle da si psihopata...omg.

Da si na kraju posta napisala SOURCE:..... niko te nebi napao niti pogresno shvatio, mozda cak ni ja. afro


Citat :
Jest da je više žalosno no smiješno
Pa cemu onda onoliki smijeh jbt....mozda sam glup, al bas ne kontam! Glupost

PS:Meni cike rekle da nisam psihopata! bounce

Ko ti daje pravo da edituješ moj post ? Master. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Master
Admin
Admin
Master


Broj poruka : 363
Godina : 31
Lokacija : Ispred monitora xD
Datum upisa : 05.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimeSre Feb 27, 2008 12:52 am

Dosta spamanja ! Razz

NEgo napisala je to i dobro. HVALA BOGU (Tj ljudima koji izmisliše ovo) da nema bambija + - i ostalih fazona. Na pd live kao i na krmopiruši se stalno vodi rat ko ima više i ko daje minuse. Već mi je pun nos !!!!






Nije ovo covjece spam, vidis da raspravljamo o onom tekstu.Vuk
Nazad na vrh Ići dole
http://dark-pact.heavenforum.com
mBw
Novajlija
Novajlija
mBw


Broj poruka : 26
Godina : 31
Lokacija : Ja fina pa sam iz Finske x)....uredu je!!!
Datum upisa : 09.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimeNed Mar 02, 2008 7:33 pm

Vuk ::
mBw ::
Vuk ::
E mBw ima jedna pricica, i kad procitas tu pricicu i odgovoris na jedno pitanje onda neke cike ti kazu da li si psihopata.....ne bi bilo lose da ti to procitas!

Sta me ba napadate,Ja sam samo prepisala clanak iz novina.I meni je smiješan...Jest da je više žalosno no smiješno...al...pogrešno ste me shvatili...
A Vuk ti si procitao tu pričicu i odgovorio na to pitanje i tebi su neke " čike" rekle da si psihopata...omg.

Da si na kraju posta napisala SOURCE:..... niko te nebi napao niti pogresno shvatio, mozda cak ni ja. afro


Citat :
Jest da je više žalosno no smiješno
Pa cemu onda onoliki smijeh jbt....mozda sam glup, al bas ne kontam! Glupost

PS:Meni cike rekle da nisam psihopata! bounce





LoL
Nazad na vrh Ići dole
http://makic.blogger.ba/
soadrock
Expert
Expert
soadrock


Broj poruka : 327
Godina : 33
Lokacija : ....hmmm....na glogovoj grani.....
Datum upisa : 09.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimePet Mar 07, 2008 9:08 pm

Зашто су сви толико против емача? па то је нова култура попут панка, или сличних ствари....
Nazad na vrh Ići dole
nightmare
Domaćin
Domaćin
nightmare


Broj poruka : 422
Godina : 31
Lokacija : Tamo daleko,daleko od mora...
Datum upisa : 11.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimeNed Mar 09, 2008 5:33 pm

Meni ne valja to sto se sjeku itd...Ali ok...Sta fali...Ako im to pricinjava zadovoljstvo,neka....svako ima pravo da radi sa svojim zivotom sta hoce.....
Nazad na vrh Ići dole
Vuk
Domaćin
Domaćin
Vuk


Broj poruka : 678
Godina : 33
Lokacija : Grmec
Datum upisa : 09.02.2008

...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitimeNed Mar 09, 2008 5:36 pm

Citat :
Ko ti daje pravo da edituješ moj post ? Master.
Ako ti smeta znas sta ti je ciniti. Very Happy

Btw kad je ova tema otkljucana?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





...razgovaraju dva emacha... Empty
PočaljiNaslov: Re: ...razgovaraju dva emacha...   ...razgovaraju dva emacha... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
...razgovaraju dva emacha...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Dark Pact :: Zabava :: Zanimljivosti-
Skoči na: